czwartek   25. 04. 2024
strona główna  |  satysfakcja gwarantowana  |  mój koszyk  |  moje konto  |  pomoc  |  schowek  |  regulamin  |  kontakt
HD DVD
FILMY DVD
MUZYCZNE DVD
BLU RAY
LOGOWANIE
 login:  
 hasło:
Rejestruję się  /  Przypomnij hasło
SZUKAM DVD
 Szukaj:
 W polu:
ALFABETYCZNIE

 Tytuł:

GATUNKI

  sensacyjne
  thrillery
  science fiction
  komedie
  historyczne
  familijne
  animowane
  przygodowe
  dramaty
  melodramaty
  obyczajowe
  horrory
  wojenne
  westerny
  kolekcje
  seriale TV
  musicale
  filmy muzyczne
  dokumentalne
  filmy polskie
  anime
  sport CHIC
  bollywood
  kabaret
  teatr
  pop
  rock
  hip-hop & rap
  muzyka rozrywkowa
  blues & soul
  jazz
  muzyka poważna
  balet
  muzyka filmowa
  GRY
  płyty vinylowe
  torebki
  filmy BLU-RAY
  muzyka BLU-RAY
  MP3
  muzyka CD
  T-shirt
 
 
 Polecam filmydvd.pl znajomym

 Dodaję do ulubionych
 
Bezpieczeństwo zakupów:

Bezpieczeństwo

 
 
Twoja opinia na temat funkcjonowania sklepu www.filmydvd.pl będzie dla nas cenna.

 
 
  Wynik wyszukiwania
  Znaleziono: 365   produktów: [|<]  [<<< [33] [34] [35] [36] [37] >  [>|]
24 GODZINY (sezon 1) - wydanie 6 płyt DVD
 
"Terroryści planują dokonanie zamachu na kandydata w wyborach prezydenckich. Moja nastoletnia córka została porwana, a ludzie, z którymi pracuję mogą być zamieszani w obie te sprawy. Nazywam się Jack Bauer i jestem Agentem Federalnym. To jest najdłuższy dzień w moim życiu."
"Przez 24 godziny" opowiada historię jednej doby z życia Jacka Bauera - byłego agenta CIA, obecnie szefa elitarnej jednostki ds. Przeciwdziałania Terroryzmowi CTU.
Każdy z odcinków to jedna godzina, z jak się okazuje, "najdłuższego dnia" w życiu Jacka. Cała historia rozpoczyna się dokładnie o północy w dniu prawyborów prezydenckich w Kalifornii. Senator David Palmer ma szansę zostać pierwszym w historii Stanów Zjednoczonych prezydentem afro-amerykańskiego pochodzenia. Komuś jednak bardzo zależy, aby tak się nie stało...
(IMPERIAL)

DYSK 1

Godzina 24:00 1:00
Chwilę po odkryciu zniknięcia swojej córki Kimberly z domu, Jack Bauer zostaje wezwany do pracy. Jako szef działającej w ramach CIA elitarnej jednostki antyterrorystycznej CTU w Los Angeles, zostaje poinformowany o przygotowywanym zamachu na życie Davida Palmera - kandydata w wyborach prezydenckich - który ma mieć miejsce w ciągu najbliższych 24 godzin. To właśnie agenci Bauera mają strzec życia Palmera.

Godzina 1:00 - 2:00

Teri odbiera telefon od Alana Yorka. Alan informuje ją, że jego córka Janet, przyjaciółka Kimberly także zaginęła. Obydwoje rodzice łączą swe wysiłki w poszukiwaniach dziewcząt. Jack zostaje w tajemnicy wywołany z biura i otrzymuje kartę magnetyczną, z zakodowanymi informacjami dotyczącymi zamachu na Palmera, które mogą prowadzić do zdrajcy w ramach CTU. Tymczasem eksplozja Boeinga 747 na pustynią Mojave staje się jeszcze jednym elementem łamigłówki.

Godzina 2:00 - 3:00

Kimberly i Janet zdają sobie sprawę, że zostały porwane, i że znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie. Senator Palmer, pomimo obawy o swoje życie, wymyka się z hotelu na spotkanie z reporterem będącym w posiadaniu informacji mogących wywrzeć katastrofalny wpływ na prezydencką kampanię senatora. Powróciwszy do biura, Jack i należąca do jego zespołu Jamey starają się rozszyfrować dane z karty magnetycznej.

Godzina 3:00 - 4:00

Jack jest przekonany, że za zamachem na Palmera stoją ludzie z Agencji. Tymczasem George Mason na polecenie biura okręgowego zarządza oficjalną blokadę systemu i wprowadza zakaz opuszczania budynku. Dzięki pomocy swej wspólpracowniczki Niny, Jackowi udaje się jednak wymknąć, aby pojechać pod adres odczytany z karty magnetycznej. Tam odkrywa dowody wskazujące, że porwanie Kimberly może być częścią większego planu. W tym czasie Kimberly zostaje dowieziona do niejakiego Ira'y Gainesa.

DYSK 2

Godzina 4:00 - 5:00
Jack zawozi zatrzymanego pod adresem z karty magnetycznej mężczyznę na posterunek policji mając nadzieję, że przesłuchanie go wyjaśni niektóre zagadki. Tymczasem pojawia się tam Mason i przejmuje kontrolę. Zatrzymany mężczyzna chce jednak rozmawiać wyłącznie z Jackiem. Ten dochodzi do wniosku, że musi wyciągnąć mężczyznę z więzienia, aby dowiedzieć się, kto stoi za porwaniem Kimberly. Senator Palmer wraca do hotelu. Wie teraz o wiele więcej o przecieku informacji, stanowiących poważne zagrożenie dla jego kampanii.

Godzina 5:00 - 6:00

Jack spotyka się z Teri i Alanem Yorkiem w szpitalu, dokąd została przywieziona Janet. Otrzymuje w tym czasie telefon od Gainsa, który żąda, by Jack wykonywał jego instrukcje, jeśli chce jeszcze zobaczyć Kimberly żywą. Tymczasem w CTU, znalezione w bagażniku samochodu zwłoki zostają zidentyfikowane jako Alan York. Nina dzwoni do Teri, aby ta przekazała Jackowi informację o Alanie. Teri zdaje sobie sprawę, że znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. 6:00 7:00 Scenariusz: Andrea Newman Reżyseria: Brian Spicer Jack, znajdujący się pod ciągłą inwigilacją Gainesa, wraca do CTU. Tymczasem Nina nieświadomie staje na drodze do realizacji planów Gainesa. Teri stara się uciec mężczyźnie podającemu się za Yorka. W tym samym czasie Palmer próbuje przekonać swoją rodzinę o konieczności poinformowania prasy o tragedii z ich przeszłości, trzymanej dotychczas w ścisłej tajemnicy, zanim będzie na to zbyt późno.

Godzina 7:00 - 8:00

Jack otrzymuje polecenie dostarczenia pewnej aktówki mężczyźnie na wiecu przedwyborczym Senatora Palmera. Zdając sobie sprawę, że mężczyzna ów jest zabójcą, Jack stara się znaleźć jakiś sposób, by ocalić zarówno senatora jak i swoją rodzinę. W CTU, Nina i Troy uważają, że odkryli w swoim zespole zdrajcę.

Godzina 9:00 - 10:00

Nowym szefem CTU zostaje Alberta Green. Tymczasem Nina, w tajemnicy, dalej pomaga Jackowi w odnalezieniu Teri i Kim. Jackowi udaje się wytropić Teda Coffela finansistę, którego nazwisko znajdowało się na rozszyfrowanej karcie magnetycznej. Zaszokowany senator Palmer z przerażeniem odkrywa, że jeden z jego współpracowników jest skłonny popełnić morderstwo, by tylko uratować jego kampanię.

DYSK 3

Godzina 10:00 - 11:00
Niejaki Andre Drazen kontaktuje się z Gainesem. Rozczarowany, że poranne wydarzenia nie poszły zgodnie z jego planem, chce odsunąć Gainesa od zadania. Jack uprowadza Coffela. Słysząc jego serbski akcent, prosi Ninę o wyciągnięcie danych dotyczących starej sprawy, kiedy to dwa lata temu odbywał tajną misję w Belgradzie i Kosowie. Jack spotyka się także z człowiekiem wcześniej podającym się za Alana Yorka.

Godzina 11:00 - 12:00

Green domaga się od Niny i Tony'ego podania miejsca pobytu Jacka. Tymczasem York prowadzi Jacka do kryjówki Gainesa. Jack, bez żadnego wsparcia, podejmuje próbę uwolnienia Teri i Kim. Senator Palmer chce zapobiec morderstwu. Jego plan jednak zawodzi i polityk zaczyna podejrzewać swoją żonę o powiązania ze spiskiem.

Godzina 12:00 - 13:00

Dochodzi do konfrontacji Jacka i Gainesa. Gaines, zdając sobie sprawę, że nie spełnił oczekiwań Drazena, wybiera śmierć niż pomoc Jackowi. Tymczasem w CTU, Nina i Tony przesłuchują matkę podejrzanej o zdradę osoby z ich zespołu i dowiadują się o tajnym rachunku bankowym, na który wpływają fundusze z Belgradu. Przypuszczają także, że w drodze do Los Angeles jest drugi zamachowiec.

Godzina 13:00 - 14:00

Jack udziela wyjaśnień w CTU, a Teri i Kim znajdują się w klinice, gdzie poddawane są badaniom. W tym czasie, senator rozpoznaje nazwisko Jacka Bauera i bada jego powiązania. Stwierdza, że Jack to jedyny ocalały uczestnik autoryzowanej przez niego tajnej misji w Belgradzie przed dwoma laty. Przekonany, że Jack szuka zemsty domaga się spotkania z nim twarzą w twarz.

DYSK 4

Godzina 14:00 - 15:00
Jackowi udaje się przekonać senatora Palmera, że to nie on stoi za zamachami na jego życie. Obaj zatem przeglądają akta dotyczące tajnej misji w Belgradzie o kryptonimie "Operacja Zmierzch". Jej celem miało być zlikwidowanie niejakiego Victora Drazena. Jack i Palmer są przekonani, że teraz oni są celem dla szukających zemsty ludzi Drazena. W tym samym czasie, Teri i Kim zostają odwiezione z kliniki do strzeżonego domu.

Godzina 15:00 - 16:00

Jack dowiaduje się, że jeden z zamachowców Alexis Mecir, blisko związany z jedną z pracownic sztabu wyborczego Palmera, to w rzeczywistości syn Victora Dazena. Kobieta, chcąc zapobiec zamachowi na senatora, decyduje się na współpracę. Ma umieścić w portfelu Alexisa nadajnik lokalizujący jego położenie. Tymczasm Teri i Kim odkrywają, że ich schronienie nie jest już ani tajne, ani bezpieczne. Muszą uciekać!

Godzina 16:00 - 17:00

Teri i Kim rozdzielają się w trakcie ucieczki. Dotychczasowe ciężkie przeżycia powodują u Teri amnezję. Kim dochodzi do wniosku, że jej matka została ponownie porwana i na własna rękę rozpoczyna poszukiwania. Tymczasem plan śledzenia poczynań Alexisa nie powiódł się. Jack podejmuje ryzykowną grę zamierzając udawać Alexisa, by spotkać się z jego "kontaktem".

Godzina 17:00 - 18:00

Nie zważając na protesty swojej rodziny, senator Palmer decyduje się podać do publicznej wiadomości dotyczące skandalu, w który byli zamieszani. Do zdezorientowanej i przerażonej Teri przychodzi Dr Parslow, twierdząc, że dobrze się znają. Nie zdając sobie sprawy z grożącego Teri niebezpieczeństwa, proponuje, że odwiezie ją do domu. W tym samym czasie brat Alexisa Andre wysyła do domu Bauerów kolejnego zabójcę.

DYSK 5

Godzina 18:00 - 19:00
"Kontakt" Alexisa okazuje się być pracownikiem elektrowni opłaconym, by wyłączyć prąd w określonym miejscu i o określonej porze. Jack i Mason ruszają tym tropem. Szukająca informacji Kim trafia do więzienia. Informacje ujawnione przez Palmera na konferencji prasowej mogą zaprowadzić za kratki jego własnego syna.

Godzina 19:00 - 20:00

Na policji Kim próbuje skontaktować się z CTU. Tymczasem Jack odkrywa, że w miejscu o którym mówił informator Alexisa znajduje się ukryte, tajne więzienie rządowe, do którego, właśnie tej nocy, zaplanowano przywiezienie Victora Drazena mężczyzny, którego Jack jakoby zabił przed dwoma laty podczas misji w Belgradzie. Jack jest przekonany, że teraz obaj synowie Drazena chcą odbić ojca.

Godzina 20:00 - 21:00

Obawy Jacka urzeczywistniają się. Do więzienia włamuje się Andre Drazen, by uratować ojca. Biorąc Jacka jako zakładnika, Victor dzwoni do CTU. Mason informuje go, że nie pertraktuje z terrorystami. Desperacko pragnąc zyskać na czasie, Jack informuje Victora, że Alexis żyje. Tymczasem policja wypuszcza w końcu Kim. Jej zamiar dotarcia do CTU nie idzie jednak zgodnie z tym, co planowała.

Godzina 21:00 - 22:00

Na prośbę Jacka, Nina organizuje połączenie ze szpitalnym telefonem tak, by Victor Drazen mógł bezpośrednio porozmawiać z Alexisem. Informuje także Palmera o zaistniałej sytuacji. Ten rozkazuje Masonowi zgodzić się na propozycję Drazena i zorganizować wymianę Jacka na Alexisa. Pomimo uwolnienia Alexisa, Drazen dalej przetrzymuje Kim, żądając, by Jack, jeśli chce odzyskać swoją córkę żywą, wykonał jeszcze jedno jego polecenie.

DYSK 5

Godzina 22:00 - 23:00
Jack przybywa do hotelu Palmera z telefonem, na który ma zadzwonić Drazen żądający odmrożenia 200 milionów dolarów z aktywów Palmera. Senator informuje Jacka, że Drazen doskonale zdaje sobie sprawę z absurdalności swojej prośby. Jack natychmiast wyrzuca telefon przez okno, a ten eksploduje kilka sekund później. Jack zdaje sobie sprawę, że Drazen nigdy się nie podda. Sugeruje więc podanie w telewizyjnych wiadomościach informacji, że senator Palmer zginął w wybuchu, a sam decyduje się zaoferować siebie w zamian za Kim.

Godzina 23:00 - 24:00

Jack przybywa na wyznaczone przez Drazena miejsce i dzwoni prosząc go o rozmowę z Kim. Andre ze złością odmawia. Stwierdza, iż wie, że Palmer nie zginął. Wstrząśnięty Jack rozłącza się i natychmiast dzwoni do Niny informując ją, że w CTU ciągle mają zdrajcę. Jack jest chwilowo zdezorientowany i niepewny jakie ma dalej przedsięwziąć kroki, gdy tymczasem Nina oddzwania do niego z tragiczną wiadomością.
 
Cena: 69,99 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis    

RODZINA SOPRANO (sezon 5) - wydanie 4 płyt DVD
 
Separacja Tony'ego i Carmelii nie sprawdza się. Narzeczona bratanka wprowadza chaos w życie rodziny. Kuzyn na zwolnieniu warunkowym nie potrafi się przystosować. Rywale szykują się do zemsty. Terapeutka przestaje pobłażać. A Tony znowu próbuje sobie z tym wszystkim poradzić...

Pakiet 4 płyt DVD z kolejnymi 13 odcinkami serialu telewizyjnego produkcji HBO

 
Wysyłamy w terminie: 3-5 dni
Cena: 75,26 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis  Dodaję do koszyka    

TRAWKA (sezon 1) - wydanie 2 płyt DVD
 
Uwaga! Trawka uzależnia!

Co robisz, kiedy tracisz męża i wszystkie środki do życia? Ba! Wykorzystujesz wszystko, co masz pod ręką by utrzymać siebie i dwójkę dzieci!

Tak się składa, że Nancy Botwin nie ma wiele... oczywiście poza plantacją marihuany! Mama dealer? Niemożliwe? A jednak! Oto serial, który na zawsze odmienił bieg telewizji! Przewrotna, sarkastyczna i niesamowicie śmieszna Trawka sprawi, że odlecisz!

Odkryj pierwszy sezon serialu, o którym mówi cały świat. Zobacz wszystkie dziesięć odcinków i dowiedz się dlaczego Mary-Louise Parker otrzymała Złotego Globa za swoją kreację!

(IMPERIAL)
 
Cena: 59,99 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis    

JAK ZDRÓWKO (sezon 1)
 
Nowy serial komediowy produkcji HBO, w którym bohaterowie poznają blaski i cienie pracy na szpitalnym oddziale geriatrycznym.

Long Beach w Kalifornii.
Siostra Didi Ortley (Niecy Nash) zaczyna nową pracę w szpitalu na oddziale dla starszych kobiet. Szybko okazuje się, że nie będzie to łatwe zadanie. Pacjentki są bardzo absorbujące. Potrzebują atencji i wsparcia, a zapracowany personel często nie jest im w stanie tego zapewnić. Pielęgniarki i lekarze próbują radzić sobie z trudną rzeczywistością, nie zapominając przy tym o radościach dnia codziennego i własnym życiu.
(GALAPAGOS)
 
Wysyłamy w terminie: 3-5 dni
Cena: 42,37 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis  Dodaję do koszyka    

DZIEWCZYNY (sezon 4) - wydanie 2 płyt DVD
 
Czwarty sezon nagrodzonego Złotym Globem serialu HBO, opowiadającego o wzlotach i upadkach czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. Hannah (Lena Dunham) wyprowadza się do Iowa, gdzie rozpoczyna kurs z kreatywnego pisania. Pełna lęków nie do końca może liczyć na wsparcie przyjaciółek, gdyż każda z nich ma swoje problemy. Jedna z najgłośniejszych produkcji tv ostatnich lat, okrzyknięta jako głos wchodzących w dorosłość młodych ludzi.
 
Wysyłamy w terminie: 3-5 dni
Cena: 57,43 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis  Dodaję do koszyka    

24 GODZINY (sezon 2) - wydanie 6 płyt DVD
 
18 miesięcy po tragicznej stracie żony, Jack, który porzucił pracę w CTU i odseparował od swej córki Kim, znowu zmuszony jest zmierzyć się z błyskawicznie upływającym czasem. NSA otrzymuje informacje, że w ciągu 24 godzin w Los Angeles terroryści zdetonują ładunek nuklearny. O zagrożeniu niezwłocznie zostaje powiadomiony Prezydent Stanów Zjednoczonych, Palmer. Na jego osobistą prośbę Jack niechętnie powraca do pracy w CTU, by zapobiec detonacji bomby. Sytuację utrudnia fakt, że w planowany atak zamieszanych jest kilku wpływowych ludzi a także osoba, która zniszczyła życie Jacka półtora roku temu.

DYSK 1

8:00 - 9:00
Były agent CTU Jack Bauer otrzymuje pilny telefon od Prezydenta Stanów Zjednoczonych, wzywający go do powrotu do czynnej służby. Dowiaduje się, że w ciągu najbliższych 24 godzin terroryści planują zdetonować w Los Angeles bombę nuklearną.

9:00 - 10:00

W czasie, gdy Jack infiltruje gang terrorystów, Kim próbuje zabrać Megan od jej agresywnego ojca. Młoda kobieta o imieniu Kate nabiera podejrzeń w stosunku do Rezy, pochodzącego ze Środkowego Wschodu narzeczonego swojej siostry.

10:00 - 11:00

Kim jedzie do CTU szukając pomocy, nieświadoma, że terroryści są już w drodze, by wysadzić budynek. Mason podejmuje fatalną w skutkach decyzję i zatrzymuje się na terenie fabryki na peryferiach miasta, gdzie ma otrzymać poufne informacje dotyczące bomby.

11:00 - 12:00

Mason wraca do CTU, gdzie przekonuje się o kolejnej błędnej decyzji. W czasie gdy Kim spieszy z nieprzytomną Megan do szpitala, Jack z osłupieniem odkrywa, kto wynajął ludzi do wysadzenia budynku CTU.

DYSK 2

12:00 - 13:00
CTU zdobywa pewne informacje i Tony jedzie do domu Warnerów, by zadać pytania Rezie. Jack, po powrocie do CTU, przekonuje Masona, by pozwolił mu przesłuchać Ninę Myers, gdy ta oświadcza, że będzie rozmawiać tylko po otrzymaniu ułaskawienia od Prezydenta

13:00 - 14:00

Prezydent Palmer chce zachować w tajemnicy przed mediami informacje o zagrożeniu. Tymczasem odkrywa, że ktoś odwołał jego polecenia. Kiedy Kim wykrada Megan ze szpitala, Reza przekazuje Tonyemu zaskakujące informacje.

14:00 - 15:00

Palmer sprawdza zarzuty Sherry, że członkowie jego administracji snują intrygi, by przejąć kontrolę nad jego prezydenturą. Patrol zatrzymuje Kim, Megan i Miguela za przekroczenie dozwolonej prędkości i dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku ich samochodu.

15:00 - 16:00

W czasie gdy jej ojciec i Reza są przesłuchiwani w CTU, Kate przeszukuje pliki w komputerze ojca. Nina odmawia Jackowi odpowiedzi na pytanie, gdzie znajduje się bomba, nawet w chwili, gdy odrzutowiec, którym lecą zostaje zestrzelony.

DYSK 3

16:00 - 17:00
Na miejscu katastrofy samolotu, Nina i Jack zostają zaatakowani. Nina skierowuje broń na Jacka. Mason mówi Tonyemu o swoim tragicznym stanie zdrowia, a potem sugeruje, żeby skierować Rezę przeciwko ojcu jego narzeczonej, by odkryć, kto ma powiązania z terrorystami.

17:00 - 18:00

Po rozbrojeniu Niny przez snajpera CTU, Jack zauważa coś, co wzbudza jego podejrzenie, że oddział, który zestrzelił samolot mógł zostać wysłany przez NSA. Reza otrzymuje od swojej narzeczonej, Marie, śmiertelną niespodziankę.

18:00 - 19:00

Jack i Kate jadą razem szukać Syeda Alego, a Tony i Mason starają się odkryć, kto zabił Rezę. W tym czasie Prezydent Palmer kieruje specjalistę od tortur na przesłuchanie Rogera Stantona w sprawie bomby.

19:00 - 20:00

Jack mówi Kate o związkach Marie z terrorystami i prosi ją o pomoc w odszukaniu siostry. Lynne, sekretarz prasowy Prezydenta, dowiaduje się o powiązaniach Sherry ze Stantonem

DYSK 4

20:00 - 21:00
Ślad wiedzie Jacka na lotnisko Norton, tymczasem Stanton ujawnia w końcu, że specjalna grupa od tygodni znajduje się na tropie bomby. Wiodący pustelniczy tryb życia mężczyzna wykorzystuje strach Kim, by zwabić ją do swego schronu przeciwatomowego.

21:00 - 22:00

W czasie, gdy Jack zadaje Marie pytania dotyczące bomby, Palmer pyta Sherry o jej zaangażowanie w plan Stantona. Z powodu gwałtownie pogarszającego się stanu zdrowia, Mason przekazuje Tonyemu kierownictwo nad CTU.

22:00 - 23:00

Gdy Prezydent stara się zdecydować czy podsłuchana rozmowa dotycząca zamachu bombowego jest prawdziwa, Jack, pilotujący samolot z bombą nuklearną na pokładzie w kierunku pustyni poza Los Angeles, ma ostatnią szansę, by porozmawiać z Kim.

23:00 - 24:00

Uratowany dzięki samobójczemu czynowi Masona, Jack wraca do CTU w chwili gdy zostaje zastrzelony Syed Ali. Przekonany o tym, że Ali zginął, by prawda nie wyszła na jaw, Jack zmuszony jest ujawnić, że taśma jest fałszywa, aby powstrzymać Prezydenta przed atakiem odwetowym.

DYSK 5

00:00 -1:00
Jack i Kate wymykają się z CTU na spotkanie z człowiekiem twierdzącym, że jest w posiadaniu mikroprocesora będącego dowodem na fałszywość taśmy. W tym samym czasie Prezydent odmawia podjęcia działań wojennych dopóki nie dostanie wieści od Jacka.

1:00 - 2:00

Jack jest przekonany, że taśma jest fałszywa, gdy jego kontakt zostaje zastrzelony z zasadzki. W czasie, gdy Kim zwraca się o pomoc do policji Prezydent Palmer stara się uporać z rosnącymi niepokojami i zamieszkami spowodowanym wybuchem nuklearnym.

2:00 - 3:00

Jack stara się odciągnąć komandosów, którzy zorganizowali zasadzkę, co kończy się jego schwytaniem, a Kate znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Lynne dowiaduje się o intrydze wewnątrz Białego Domu, która ma na celu zdyskredytowanie Prezydenta Palmera

3:00 - 4:00

Gdy Jackowi pomocy udziela przerażony doktor, Kate stara się z powrotem wykupić od napastników mikroprocesor. Podejrzenia Prezydenta Palmera wzrastają, gdy Vice Prezydent Prescott odmawia ujawnienia swoich rozmów telefonicznych.

DYSK 6

4:00 - 5:00
Podejrzenia Prezydenta Palmera potwierdzają się, gdy zostaje wezwany na tajne posiedzenie zwołane przez Prescotta. Kod dostępu na mikroprocesorze prowadzi Jacka do apartamentu Alexa Hewitta.

5:00 - 6:00

Jack jest zaszokowany spotykając Sherry Palmer w apartamencie Alexa Hewitta. Gdy Jack stara się zawrzeć układ z Hewittem, Tony podejmuje krytyczną decyzję po tym jak Chapelle zdjął go z kierownictwa CTU.

6:00 - 7:00

Gdy Jack zmusza Sherry Palmer do zorganizowania spotkania z Peterem Kingsleyem - człowiekiem odpowiedzialnym za sfałszowanie taśmy, Tony i Michelle zostają aresztowani za niewykonywanie rozkazów i dalsze pomaganie Jackowi.

7:00 - 8:00

W ostatnich minutach Jack stara się schwytać Kingsleya a Biały Dom desperacko próbuje odwołać powietrzny atak na Środkowy Wschód, zanim będzie za późno.
(IMPERIAL)
 
Cena: 69,99 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis    

O MNIE SIĘ NIE MARTW (sezon 2) - wydanie 4 płyt DVD
 
Sezon 2 serialu "O mnie się nie martw" to dalszy ciąg perypetii bohaterów znanych nam z 1-go sezonu.

W życiu Igi pojawia się kolejny mężczyzna, tym razem z przeszłości. Dochodzi do rywalizacji tatusiów o jedną z córek Igi - Helenkę. Bohaterka musi stawić czoła obu współzawodnikom. Czarujący mecenas Kaszuba nie narzeka na brak zainteresowania ze strony kobiet. W jego życiu dochodzi do licznych zawirowań, z resztą nie tylko sercowych. Ktoś usiłuje zaszkodzić jego reputacji. Również i tym razem nie zabraknie zaskakujących, pełnych ciepła przygód, które dostarczą widzom fascynujących emocji.
 
Wysyłamy w terminie: 5-8 dni
Cena: 49,99 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis  Dodaję do koszyka    

PRZYJACIELE - WYDANIE JUBILEUSZOWE (sezon 1) - wydanie 4 płyt DVD
 
Edycja jubileuszowa zawiera bonusową płytę z dodatkami.
Perypetie grupy przyjaciół - Rachel, Phoebe, Monicy, Rossa, Chandlera i Joey'a. Serial podbił serca widzów na całym świecie i zdobył rzesze fanów.
(GALAPAGOS)
 
Wysyłamy w terminie: 3-5 dni
Cena: 67,88 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis  Dodaję do koszyka    

OSTRY DYŻUR (sezon 3) - wydanie 4 płyt DVD
 
Serial TV wykreowany przez Michaela Crichtona jest dramtem osadzonym w świecie medycznym oddziału intensywnej terapii w jednym ze szpitali w Chicago. Jest jednocześnie poruszającą kroniką życia i śmierci wplecioną w losy pracowników szpitala i jego pacjentów.
 
Wysyłamy w terminie: 3-5 dni
Cena: 74,57 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis  Dodaję do koszyka    

RODZINA SOPRANO (sezon 4) - wydanie 4 płyt DVD
 
Bijący rekordy oglądalności serial TV, który wyróżniono licznymi nagrodami, w tym Złotymi Globami i Emmy.

Tony Soprano (James Gandolfini) mieszka w domku na przedmieściach New Jersey, jest ojcem rodziny i szefem miejscowej mafii. Kłopoty w pracy i w domu zdają się go przerastać, zwraca się więc z prośbą o pomoc do lekarki psychiatry, która nie do końca zdaje sobie sprawę, kim jest jej pacjent.

Problemy mafijnego bossa to nie tylko małżeńskie potyczki ale także dociekliwi agenci FBI...

Pakiet 4 płyt DVD z kolejnymi 13 odcinkami serialu telewizyjnego produkcji HBO

 
Wysyłamy w terminie: 3-5 dni
Cena: 75,26 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis  Dodaję do koszyka    

  Znaleziono: 365   produktów: [|<]  [<<< [33] [34] [35] [36] [37] >  [>|]
NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć więcej niż inni, podaj nam swój adres e-mail:
E-mail: 
[ochrona prywatności]   zapisz

Zapytaj sprzedawcę:

http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=2441301&styl=1GG: 2441301

NEWSFLASH
POLITYKA COOKIES

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies w sklepie internetowym filmydvd.pl
 ...
[ wszystkie ]
TOP 10 DVD
INFORMACJE

 


strona główna  |  satysfakcja gwarantowana  |  mój koszyk  |  moje konto  |  pomoc  |  regulamin  |  kontakt  
Copyright Netsale - filmydvd.pl
oprogramowanie sklepu: Handel, Triger Systemy Komputerowe