poniedziałek   17. 06. 2019
strona główna  |  satysfakcja gwarantowana  |  mój koszyk  |  moje konto  |  pomoc  |  schowek  |  regulamin  |  kontakt
HD DVD
FILMY DVD
MUZYCZNE DVD
BLU RAY
LOGOWANIE
 login:  
 hasło:
Rejestruję się  /  Przypomnij hasło
SZUKAM DVD
 Szukaj:
 W polu:
ALFABETYCZNIE

 Tytuł:

GATUNKI

  sensacyjne
  thrillery
  science fiction
  komedie
  historyczne
  familijne
  animowane
  przygodowe
  dramaty
  melodramaty
  obyczajowe
  horrory
  wojenne
  westerny
  kolekcje
  seriale TV
  musicale
  filmy muzyczne
  dokumentalne
  filmy polskie
  anime
  sport CHIC
  bollywood
  kabaret
  teatr
  pop
  rock
  hip-hop & rap
  muzyka rozrywkowa
  blues & soul
  jazz
  muzyka poważna
  balet
  muzyka filmowa
  GRY
  płyty vinylowe
  torebki
  filmy BLU-RAY
  muzyka BLU-RAY
  MP3
  muzyka CD
  T-shirt
 
 
 Polecam filmydvd.pl znajomym

 Dodaję do ulubionych
 
Bezpieczeństwo zakupów:

Bezpieczeństwo

 
 
Twoja opinia na temat funkcjonowania sklepu www.filmydvd.pl będzie dla nas cenna.

 
 
  Wynik wyszukiwania
  Znaleziono: 1   
OFICEROWIE (odc.1-14) - wydanie 4 płyt DVD
 
OFICEROWIE - PEWNA JEST TYLKO ŚMIERĆ

Kontynuacja serialu "Oficer".

Opowieść o starciu dwóch światów - specjalnej grupy pościgowej CBŚ ze swiatem wielkich pieniędzy i najwyższych kręgów władzy. Historia pełna emocji, napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji, bo nic nie jest takie, jakie się wydaje, a pewna jest tylko śmierć! Podwojone siły tytułowych bohaterów: Ala (Katarzyna Cynke), Sznajder (Cezary Pazura), Aldona (Magdalena Różczka), Kruszon (Borys Szyc) rozpracowują "układ" i jego armię. Z banku wytransferowane zostaje 200 milionów euro, giną ludzie, znikają cennedokumenty i teczki. Do akcji wkracza odsiadujący wyrok i kierujący się na medialną gwiazdę Grand (Paweł Małaszyński). Trwa psychologiczna gra - ryzyko, manipulacja i walka, odzywa się zawodowa ambicja i chęć zemsty. Prawda długo pozostaje nieznana...

Na 4 płytach znajduje się 14 odcinków

Odc. 1: Stinger

W willi niejakiego Bogdanowicza, dyrektora banku, z którego (w serialu "Oficer") wytransefowano 200 mln euro, ginie w tragicznych okolicznościach jego piękna młoda żona, popularna aktorka Laura. Wszystko wskazuje na to, że było to zabójstwo na zlecenie i że faktycznym celem zleceniodawców jest sam Bogdanowicz, przyrodni brat Zenona Kalińskiego, jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, prezesa telewizji Max. Przerażony Bogdanowicz ucieka za granicę, do Niemiec. Śledztwo prowadzi podinspektor Marek Sznajder, 42-letni doświadczony policjant z CBŚ, oddany swojej pracy, prawy i lojalny oficer, ale człowiek dość szorstki, skryty, noszący w sobie bolesną tragedię osobistą i mający problemy z alkoholem. Wie, że śmierć Laury stanowiła tylko ostrzeżenie i że zabójcy na tym nie poprzestaną. Tymczasem Bogdanowicz, nie czując się pewnie nawet w Berlinie, zgadza się powrócić do kraju, jeśli otrzyma status świadka koronnego i pełną ochronę policyjną. Akcją sprowadzenia go do kraju kieruje właśnie Sznajder. Do Berlina zabiera ze sobą podkomisarz Alicję, której obecności zażyczył sobie z powodów osobistych Bogdanowicz. Mimo zachowania wszelkich środków ostrożności i silnej policyjnej eskorty, dochodzi do tragedii.
(TVP)

Odc. 2: Druga strona lustra

Aldona, Sznajder i Alicja analizują informacje mogące rozjaśnić sprawę zabójstwa Bogdanowicza. Aldona jest przekonana, że ktoś dobrze poinformowany musiał pomagać mordercom. Podejrzenie pada na Sznajdera, który jako pierwszy dowiedział się o planowanej akcji przewiezienia Bogdanowicza do kraju. Zenon Kaliński zwraca się do emerytowanego generała SB, Matejewskiego, z prośbą o zebranie dokładnych informacji na temat Alicji Szymczyszyn. W siedzibie TV Max pracownicy Zenona przedstawiają mu projekt nowego programu - cyklu zwierzeń przebywającego w więzieniu Granda. Stella i Aldona przesłuchują Alicję przy użyciu wariografu w sprawie zakończonego tragicznie konwoju. Sugerują, że Sznajder był pod wpływem alkoholu i że do zamachu doszło wskutek jego ewidentnych zaniedbań. Alicja zaprzecza tym sugestiom, uparcie powtarzając jedyną znaną jej wersję wydarzeń. W końcu zostaje oskarżona o składanie fałszywych zeznań i trafia na 24 godziny "na dołek". Rano wyjaśnia się sprawa oskarżenia Sznajdera. Niestety, jednocześnie Alicja przeżywa bolesny zawód, przekonawszy się o nielojalności swojego chłopaka, Daniela. Kaliński składa wizytę Joachimowi Kondei w jego domu. Chce odzyskać swoją "teczkę". W zamian ofiarowuje Kondei wizę do USA, pracę za oceanem i znaczną sumę pieniędzy. Kondeja obiecuje to rozważyć. Ale w nocy dwaj zamaskowani osobnicy próbują się włamać do jego domu. Kondeja strzela i zabija jednego z nich. Ale kiedy rankiem chce obejrzeć ciało, okazuje się, że nieboszczyk zniknął.
(TVP)

Odc. 3: Wypożyczalnia ludzi

Zwłoki Mamaja, jednego z dwóch bandytów, którzy nocą usiłowali się włamać do domu Joachima Kondei, zostają wyłowione przez wędkarzy z zalewu. Wcześniej jednak ktoś do niego strzelał i to było przyczyną śmierci. Alicja wyjeżdża do matki do Lublina. W tym czasie Zenon Kaliński spotyka się z Matejewskim, chce, żeby ten pomógł mu wyjaśnić sprawę zabójstwa przyrodniego brata. Matejewski uprzedza Kalińskiego, że jego ciekawość może mieć dla niego fatalne skutki. Grand ma duże szanse zaistnieć jako gwiazda TV Max za sprawą coraz bardziej zainteresowanej nim dziennikarki Beaty. Na spacerniaku Grand zostaje ostrzelany przez snajpera. Otrzymawszy raport z analizy pocisku, od którego zginął Mamaj, Aldona, Sznajder i Ala udają się do domu Joachima Kondei, chcąc go przesłuchać. Kondeja początkowo nie kwapi się do rozmowy, w końcu przyznaje, że zabił Mamaja. Chwilę później dostaje zawału. Trafia do szpitala. Kaliński usiłuje porozmawiać z Alicją, ale ona nie chce go słuchać. Zbyt wiele lat czekała na jakiś gest z jego strony, teraz już go nie potrzebuje.
(TVP)

Odc. 4: Nocny gość

Ala i Sznajder dostają się do domu Kondei przebywającego w tym czasie w szpitalu. Odkrywają sejf, w którym spodziewają się znaleźć cenne dokumenty i "teczki", nie potrafią jednak go otworzyć. Chcą nakłonić Kondeję, żeby im wyjawił szyfr. Ekipa reporterska TV Max przyjeżdża do więzienia w celu rejestracji zwierzeń Granda. W celi zastają Ritę, która wcieliła się tym razem w postać przedstawicielki wytwórni filmowej. Dla większego bezpieczeństwa Aldona proponuje Alicji, żeby zamieszkała w mieszkaniu Kruszona, nie wyjaśnia jednak dokładnie, gdzie on sam przebywa. Zenon Kaliński odwiedza dom swego zamordowanego brata. Na jego polecenie Matejewski przeprowadza tam szczegółowe poszukiwania i odnajduje profesjonalny sprzęt do podsłuchu. Alicja i Sznajder po nieudanej próbie wyciągnięcia wiadomości od Kondei wracają do jego mieszkania. Niestety, ktoś ich uprzedził: pod ich nieobecność sejf został obrabowany. W nocy do mieszkania Ali przychodzi Kruszon. Nic nie mówi, zostawia jej tylko na ekranie komputera niedokończone ostrzeżenie.
(TVP)

Odc. 5: Wkręt

Ala odwiedza w szpitalu inspektora Kondeję. Krok w krok za nią podąża tajemniczy Jakub Mond. W ciemnych okularach, czepku i masce chirurgicznej w niczym nie przypomina mężczyzny, którego przelotnie widziała na szpitalnym korytarzu. W takim przebraniu Mond dopada Kondeję w męskiej toalecie i na oczach przerażonej Ali aplikuje mu śmiercionośny zastrzyk. Dziewczyna nic nie może zrobić. Po chwili rzuca się za Mondem w pościg. On jednak ucieka, a lekarze z OIOM-u nie są już w stanie uratować Kondei, który spodziewał się śmierci. Miał złe przeczucia od chwili, gdy zadzwoniła do niego "siostrzenica z Bytomia" - SB. Policjanci nie przydzielili mu na czas ochrony. Nocą do swojego praskiego mieszkania, w którym mieszka teraz Ala, zakrada się Kruszon. Zostawia dziewczynie czarno-biały film stanowiący materiały operacyjne MO, a będący dowodem na to, że jeszcze przed narodzinami Ali jej najbliższa rodzina była pod ścisłą obserwacją tajnych służb. Ala rozpoznaje Monda na pogrzebie Kondei i dowiaduje się, kim on naprawdę jest. Ale to tylko utrudnia jej jakiekolwiek działanie. Nieoczekiwanie przed cmentarzem spotyka też Kosmę.
(TVP)

Odc. 6: Paparazzi

Ala coraz natarczywiej zaczyna wypytywać matkę o ojca, ale matka nie chce rozmawiać na ten temat. Sznajder jest świadkiem dziwnego zdarzenia, kiedy nieznany mu młody Francuz, o przydomku Kanibal, w środku nocy wjeżdża samochodem w witrynę sklepu monopolowego. Sprawia wrażenie, jakby koniecznie chciał zostać aresztowany. Kiedy jeszcze uderza Sznajdera, ten faktycznie go zatrzymuje. Ala nie potrafi przekonać Sznajdera o winie Monda. Osamotniona, coraz bardziej zbliża się do Kosmy. Nieoczekiwanie odwiedza ją ojciec, Zenon Kaliński. Chce naprawić stosunki z córką, zapewnia, że wcale nie chciał opuszczać Ali i jej matki. Nie wie, podobnie jak Ala, że jej mieszkanie jest na podsłuchu założonym przez oficerów CBŚ. Kanibal dostaje się do tego samego więzienia, w którym przebywa Grand. Zaczyna rzucać pogróżki pod adresem Granda. Podczas lunchu z ojcem Ala zauważa, że mężczyzna przy sąsiednim stoliku robi im zdjęcia. Wdaje się za nim w pościg i ulega wypadkowi. Zostaje przewieziona do należącej do Zenona kliniki medycznej. Odwiedzający ją Sznajder spotyka pracującą tam swoją była żonę - dziś bratową oraz swojego brata Janusza. Do tej samej kliniki karetka przywozi niebawem mężczyznę, rzekomo rannego portugalskiego dyplomatę. Mężczyna szuka pokoju, który zajmuje Alicja, bynajmniej nie w celu towarzyskim.
(TVP)

Odc. 7: Diagnoza

W należącej do Zenona Kalińskiego klinice medycznej "Mediator" pracująca tam siostra Teodozja rozpoznaje na zdjęciu Jakuba Monda jako rzekomego rannego dyplomatę, który ją zaatakował. Na tej podstawie Mond zostaje tymczasowo aresztowany. Niestety, zakonnica niespodziewanie wyjeżdża na dwa lata do kolonii trędowatych do Indii. Nie ma z nią żadnego kontaktu, tym samym oficerowie tracą jedynego świadka w sprawie. Romans Granda i dziennikarki Beaty nabiera rumieńców. On zręcznie udaje, ona wydaje się naprawdę zaangażowana. Żona Zenona, Monika, dowiaduje się o istnieniu jego dorosłej córki, Alicji. Nie potrafi jednak darować mężowi, że tak długo to przed nią ukrywał. Snajper namierza Alicję w jej praskim mieszkaniu. Strzela do niej wielokrotnie. Nieoczekiwanie na tym samym dachu pojawia się Kosma. Obaj dobrze się znają. Okazuje się, że Doenitz ma już na sumieniu zabójstwo policjanta CBŚ. Postrzelony przez Kosmę, spada z dachu. Tymczasem Mond opuszcza areszt.
(TVP)

Odc. 8: Podpucha

Ala dowiaduje się, że w jej praskim mieszkaniu był założony podsłuch, a także że snajper, który do niej strzelał, służył w legii cudzoziemskiej. Aldona i Ala odwiedzają Granda w więzieniu, licząc, że dowiedzą się od niego czegoś więcej o zabitym legioniście-snajperze. Grand nie jest jednak zbyt rozmowny. W zamian za ujawnienie swoich mocodawców domaga się wyjścia na wolność, najpóźniej za rok. Ala zauważa też, że Grand wyraźnie czegoś lub kogoś się boi. Aldona organizuje Ali spotkanie z byłym działaczem podziemia solidarnościowego, który w latach 80. współpracował z jej ojcem. Mężczyzną tym okazuje się ojciec Kruszona, który pamięta z tamtych czasów również Sznajdera. Marek postanawia skończyć z alkoholowym nałogiem. Na dziedzińcu więzienia niejaki Kanibal atakuje Granda nożem. Ten ostatni zostaje tylko zraniony, ale nic nie wskazuje na to, że to koniec rozgrywki.
(TVP)

Odc. 9: Dzieci i wdowy

Oficerowie CBŚ rozpracowują "układ". Patrzą na niego niczym na talię kart: jeśli Doenitz i Grand to walety, Mond to król, a Bogdanowicz - dama, to kim jest as, a przede wszystkim kim jest as atutowy? Podejrzenia padają na Zenona Kalińskiego - najbogatszego Polaka. Rozpracowując Kanibala, policjanci odkrywają, że służy on w legii cudzoziemskiej. Tymczasem Rita odwiedzająca Granda w więzieniu, informuje męża, że niebawem wyjdzie on na wolność na mocy międzyrządowego porozumienia o przekazaniu Francji obywateli tego kraju przebywających w polskich więzieniach. W mieszkaniu Ali ojciec Kruszona spotyka Zenona Kalińskiego, który próbuje wyjaśnić mu pewną sprawę z ich wspólnej konspiracyjnej przeszłości. Mówi jednak dość zagadkowo, w dodatku Kruszyński mu nie dowierza. Podczas brawurowej akcji konwojowany Grand zostaje odbity przez Ritę i jej pomocników. Jadącemu tą samą więzienną furgonetką Kanibalowi Grand darowuje życie, mężczyzna ucieka. Grand ma bowiem znacznie ważniejsze porachunki z kim innym. Jego celem jest Kruszon.
(TVP)

Odc. 10: Nieznani sprawcy

Oficerowie CBŚ próbują odszukać niejakiego Kanibala, który uciekł z transportu wraz z Grandem. Ustalają ich wzajemne powiązania. Mond nakazuje Grandowi, żeby zniknął, ale Grand chce najpierw załatwić swoje porachunki z Kruszonem, na którym zamierza się zemścić za śmierć swojej siostry Malwiny. Później, dzięki pomocy Monda, ma zniknąć, zmieniwszy tożsamość. Pewnego wieczoru zaczaja się pod domem Alicji. Wie, że jest tam Kruszon. Dochodzi do strzelaniny i rozlewu krwi. Topor proponuje Ali i Kruszonowi 80 tysięcy zł za informację o miejscu pobytu Granda. Chce wziąć krwawy odwet za śmierć swojego jedynego syna, który zginął z rąk Wielgosza. Zenon Kaliński postanawia spotkać się z matką Ali. Tymczasem media ujawniają jego teczkę. Z informacji w niej zawartych wynika, że Kaliński, ojciec Alicji, był tajnym i świadomym współpracownikiem SB. Ala jest wstrząśnięta. Tymczasem Kosma oświadcza się jej i proponuje wspólny wyjazd do Ameryki.
(TVP)

Odc. 11: Paszport

Po przesłuchaniu byłego premiera Trojana policjanci przekonują się, że w grupie trzymającej władzę naprawdę podjęto decyzję o zamordowaniu Rysia, Kruszona i Aldony Ginko. Życie uratowała im ciąża Aldony. Trojan i As Atutowy nie chcieli bowiem przyłożyć ręki do zabicia ciężarnej policjantki. Tymczasem Grand, Rita i nowa "drużyna pierścienia" przygotowują porwanie. Ala konsekwentnie staje po stronie ojca. Tymczasem jego żona wnosi sprawę o rozwód - holding TV MAX ma zostać podzielony na pół. Życzliwy mu dotąd teść Zenona, Pieczur, nagle przestaje go bronić. Uważa, że rozwód jest - jego zdaniem - najlepszym wyjściem. Poza tym Zenon jako człowiek skompromitowany powinien dla dobra firmy sprzedać swoje udziały. Ala upewnia się, że jest w ciąży z Kosmą. Zanim jednak zdąży mu o tym powiedzieć, Grand i jego pomocnicy porywają dziewczynę. W porwaniu uczestniczy też Kosma.
(TVP)

Odc. 12: Słowo honoru

Pieczur przyprowadza do Zenona Kalińskiego kontrahentów gotowych kupić jego stację telewizyjną. Kontrahentami okazują się Koryto i Mond , który nie ukrywa, że los córki Zenona jest w jego rękach. Nie mając wyboru, Zenon sprzedaje TV MAX. Ala przy dyskretnej pomocy Kosmy wymyka się z rąk porywaczy. Niestety, Kosma zostaje zdemaskowany przez gangsterów. W rzeczywistości nazywa się zupełnie inaczej i wcale nie studiuje dyrygentury. Grand dostaje polecenie zlikwidowania go. Jednocześnie Mond ma dokonać egzekucji Zenona - człowieka, który wie za dużo. Dochodzi do konfrontacji. Grand ocala życie Kosmie, rozbija "drużynę pierścienia", zwabia Monda w pułapkę. Żąda teraz spełnienia obietnicy, jaką mu dała Aldona - wolność za Monda.
(TVP)

Odc. 13: Oddany chleb

Grand, przechwycony przez ludzi Topora, który chciał się na nim zemścić za śmierć syna, znika bez śladu. Rita inkasuje za niego milion euro. Kruszon jest jednak przekonany, że Grand nadal żyje. Zenon Kaliński, potrącony przez samochód Monda, trafia do szpitala. Czuwają przy nim Ala i Krystyna. Ala nie chce rozmawiać z Kosmą-Damianem, nie potrafi mu wybaczyć. Z Indii wraca siostra zakonna, która przywozi stamtąd depozyt złożony przez Bogdanowicza. Na płycie DVD jest nagrana narada "grupy trzymającej władzę": Trojan, Koryto, Mond i Bogdanowicz ustalają, że policjanci: Kruszon, Aldona i Ryś powinni zginąć. Na ich zlikwidowanie Mond uzyskuje zgodę swojego zwierzchnika, do którego dzwoni w czasie narady. Oficerowie próbują ustalić, kim jest tajemniczy szef. Aresztowany Mond uparcie jednak milczy. Ala podsuwa kolegom pomysł, że poszukiwanym przez nich człowiekiem może być Czesław Pieczur, teść jej ojca. Oficerowie postanawiają zbadać ten trop.
(TVP)

Odc. 14: Tak mogło być

Na odcinek składa się wstęp oraz trzy możliwe zakończenia.
"Kruszon" owładnięty jest myślą, że Grand nadal żyje. Jego twarz widzi wszędzie: na billbordach, na ekranie komputera, w telewizji. Okazuje się, że nie są to tylko wymysły wyobraźni, ale rzeczywistość. "Perła" dostaje od "Granda" maila z informacją, że niedługo spotkają się z "Kruszonem" w "świątyni". Każdy rozumie tę wiadomość inaczej....
Kruszon znajduje się w tajemniczym pomieszczeniu, gdzie goni zamaskowanego osobnika. Ostatecznie sam znajduje się na celowniku jego karabinu. Kiedy jednak celuje w niego ze swojej broni okazuje się, że jest to zawodnik paintballa. Kiedy "Kruszon" przeprasza za pomyłkę i odchodzi, osobnik dzwoni do "Granda" mówiąc: kupił to, możesz robić swoje...
"Perła" idzie wraz z "Dylem" do kasyna, gdzie spotykają człowieka niezwykle podobnego do "Granda". Dochodzą jednak do wniosku, że to nie jest Wielgosz i wypuszczają go. Wtedy ów człowiek dzwoni do "Granda" mówiąc: kupili to, możesz robić swoje...
Aldona usypia w domu córeczkę. "Grand" spuszcza się po linie z dachu kamienicy do mieszkania, gdzie Aldona mieszka wspólnie z "Kruszonem". "Grand" celuje z broni w łóżeczko Agatki, sam znajdując się na celowniku broni Aldony. Kiedy okazuje się, że w łóżeczku jest tylko miś, "Grand" próbuje uciec przez okno, jednak Aldona w ostatniej chwili strzela do niego. Nad zabitym mężczyzną spotykają wszyscy bohaterowie tego odcinka....
(TVP)
 
Wysyłamy w terminie: 5-8 dni
Cena: 48,88 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis  Dodaję do koszyka    

  Znaleziono: 1   
NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć więcej niż inni, podaj nam swój adres e-mail:
E-mail: 
[ochrona prywatności]   zapisz

Zapytaj sprzedawcę:

http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=2441301&styl=1GG: 2441301

NEWSFLASH
POLITYKA COOKIES

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies w sklepie internetowym filmydvd.pl
 ...
[ wszystkie ]
TOP 10 DVD
1. MAŁA STOPA
2. BEZ LITOŚCI 2
3. KAMERDYNER
4. JOHNNY ENGLISH: NOKAUT
5. GĘSIA SKÓRKA 2
6. ZAKONNICA
7. PAPILLON. MOTYLEK (DVD+książeczka)
8. DOGMAN - OPOWIEŚĆ PSIEGO FRYZJERA
9. TAJEMNICE SILVER LAKE
10. PREDATOR
INFORMACJE

 


strona główna  |  satysfakcja gwarantowana  |  mój koszyk  |  moje konto  |  pomoc  |  regulamin  |  kontakt  
Copyright Netsale - filmydvd.pl
oprogramowanie sklepu: Handel, Triger Systemy Komputerowe