czwartek   13. 08. 2020
strona główna  |  satysfakcja gwarantowana  |  mój koszyk  |  moje konto  |  pomoc  |  schowek  |  regulamin  |  kontakt
HD DVD
FILMY DVD
MUZYCZNE DVD
BLU RAY
LOGOWANIE
 login:  
 hasło:
Rejestruję się  /  Przypomnij hasło
SZUKAM DVD
 Szukaj:
 W polu:
ALFABETYCZNIE

 Tytuł:

GATUNKI

  sensacyjne
  thrillery
  science fiction
  komedie
  historyczne
  familijne
  animowane
  przygodowe
  dramaty
  melodramaty
  obyczajowe
  horrory
  wojenne
  westerny
  kolekcje
  seriale TV
  musicale
  filmy muzyczne
  dokumentalne
  filmy polskie
  anime
  sport CHIC
  bollywood
  kabaret
  teatr
  pop
  rock
  hip-hop & rap
  muzyka rozrywkowa
  blues & soul
  jazz
  muzyka poważna
  balet
  muzyka filmowa
  GRY
  płyty vinylowe
  torebki
  filmy BLU-RAY
  muzyka BLU-RAY
  MP3
  muzyka CD
  T-shirt
 
 
 Polecam filmydvd.pl znajomym

 Dodaję do ulubionych
 
Bezpieczeństwo zakupów:

Bezpieczeństwo

 
 
Twoja opinia na temat funkcjonowania sklepu www.filmydvd.pl będzie dla nas cenna.

 
 
  Wynik wyszukiwania
  Znaleziono: 2   
ROBIN Z SHERWOOD (seria 3) - wydanie 5 płyt DVD
 
Popularność pierwszej i drugiej serii Robina z Sherwood przerosła wyobrażenia zarówno producentów jak i aktorów. Fala popularności serialu ogarnęła całą Europę, dotarła za ocean oraz na Antypody. Serial wyemitowano nawet w Związku Radzieckim. Wobec takiego stanu rzeczy producenci zdecydowali się nakręcić trzecią serię. Tymczasem Michael Pread, odtwórca tytułowej roli, nieoczekiwanie zrezygnował z udziału w serialu na rzecz innych projektów teatralnych i filmowych. Mimo tego producenci zdecydowali się kontynuować produkcję, rolę główną powierzając Jasonowi Connery - synowi słynnego aktora Seana Connery. Legenda trwa nadal...

Niniejsze Wydanie BOX zawiera całą serię 3, czyli łącznie 13 odcinków na 5 płytach DVD wraz z dodatkami.

Syn Herne'a (cz. I)

Robin z Loxley nie żyje, a członkowie bandy rozeszli się po Anglii. Marion została ułaskawiona przez króla i powróciła do Leaford. W zamku Huntingdon, hrabia i jego syn Robert ogranizują przyjęcie dla Owena z Clun, by zjednać królowi jego przychylność.

Syn Herne'a (cz. II)

Owen z Clun zakochuje się w Marion i porywa ją. Robert uzmysławia sobie, że aby ją odzyskać będzie musiał zmienić swoje życie i poszukać wsparcia u osób, którym ona pozostaje droga. Wraz z Tuckiem z trudem odnajdują pozostałych banitów i razem obmyślają przebiegły plan wyrwania Marion z rąk Owena z Clun...

Moc Albionu

Robert z Huntingdon staje się nowym przywódcą banitów, która na nowo obejmuje Sherwood we władanie. Kiedy Robert zostaje ranny, Marion, przychodzi mu z pomocą. Gdy wraca do Leaford, zostaje aresztowana przez Szeryfa Nottingham, który chce zmusić ją by wyjawiła mu tożsamość "nowego" Robin Hooda.

Dziedzictwo

Isadora i jej ojciec Agrivaine są strażnikami bezcennego skarbu. Agrivaine przepowiada własną śmierć oraz najazd rzezimieszków, pod dowództwem jednookiego Ravena, którzy chcą zagarnąć skarb. Bandę sprowadza do zamku powodowany chciwością były sługa Agrivaine'a. Isadora zwraca się o pomoc do Robin Hooda...

Szeryf z Nottingham

Król Jan ma dosyć nieudolności Szeryfa Nottingham, który wciąż nie potrafi poradzić sobie z banitami. Do zamku przyjeżdża nowy szeryf, Philip Mark, znany jako "Rzeźnik z Lincolnshire" oraz jego sługa-Saracen. Aby schwytać banitów, nowy szeryf wciela w życie okrutny plan...

Krzyż świętego Cyryka

Robin Hood przyjeżdża do opactwa Croxden, przywożąc łup, skradziony szeryfowi. Opactwo słynie z relikwi - Krzyża św. Cyryka - który posiada moc uzdrawiania. Po drodze Robin ratuje tajemniczą kobietę z rąk rabusiów. Podczas spowiedzi przed bratem Tuckiem wyjawia ona swą tożsamość...

Cromm Cruac

Zapędzając się podczas polowania, Much wpada do pułapki zastawionej przez leśniczych. Jest poważnie ranny i potrzebuje pomocy medyka. Jednak banici znajdują się wiele mil od znajomych im części Sherwood. Przypadkiem trafiają do wioski Cromm Cruac, której mieszkańcy wydają się podejrzanie przyjazni. Tymczasem Gulnar - były sługa Owena z Clun - ma z Robinem stare porachunki do wyrównania...

Zdrada

Niekompetencja Szeryfa sprowadza do Nottingham samego Króla Jana, który sam chce odebrać swoje podatki. Wraz z nim do miasta przyjeżdża okrutny Roger De Carnac, z zamiarem rozprawienia się z legendą Robin Hooda. Tymczasem Marion nie podoba się postępowanie banitów i postanawia zdradzić Gisburne'owi miejsce obozowiska bandy...

Adam Bell

Żołnierzom Szeryfa udaje się schwytać Mucha. W tym samym czasie Adam Bell - starzejący się banita - porywa bratanka Szeryfa. By go odzyskać, Szeryf zmuszony jest poprosić o pomoc Robin Hooda. Kartą przetargową jest Much siedzący w lochu w Nottingham.

Pretendent

Król John anuluje małżeństwo z królową Hadwisą, która planuje zemstę na królu jak i nowej królowej, Isabelli. Zamierza zamordować Isabellę, zmuszając do tego Robin Hooda.

Rutterkin

'Mad Mab' to pustelniczka, żyjąca wraz ze swymi świniami oraz ze swym "dzieckiem" Rutterkinem. Edgar z Huntingdonm, wuj Roberta, chwyta i więzi Rutterkina wraz z Mab, oskarżając pustelniczkę o czary. Ojciec Roberta - Earl, zostaje oskarżony o próbę zabójstwa króla Johna, aresztowany i skazany na śmierć. Na pomoc wyruszają banici.

Czas Wilka (cz. I-II)

Gulnar i jego poplecznicy oddani teraz staronorweskiemu bogowi Fenrisowi po wymordowaniu mnichów za swą siedzibę obierają Grimstone Abbey. Wierzą, że cały kraj podąży za Fenrisem podczas "czasu wilka".
(BEST FILM)
 
Cena: 127,97 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis    

ROBIN Z SHERWOOD (seria 1-2) - wydanie 5 płyt DVD
 
Kultowy serial lat osiemdziesiątych, który dla wielu pozostał jedyną prawdziwą adaptacją legendy o Robin Hoodzie, w niezwykle nastrojowy sposób łączy przygodową akcję z elementami magii i mistycyzmu.

Serial składa się z 26 odcinków (3 serie). W pierwszych trzynastu (seria 1 i 2) w postać Robin Hooda wcielił się Michael Praed, w trzeciej serii rolę tą powierzono Jasonowi Connery.

Niniejsze wydanie BOX zawiera całą serię 1 i 2, czyli łącznie 13 odcinków na 5 płytach DVD wraz z dodatkami.

Czarownik cz.I

Schwytany przez Gisburne'a Robin zostaje wtrącony do lochów Nottingham za kłusownictwo. Tam poznaje ludzi, których namawia do ucieczki, do lasu Sherwood.

Czarownik cz.II

Już na wolności Robin stara się uwolnić lady Marion, uwięzioną przez diabolicznego Barona De Belleme.

Wiedźma z Elsdon

Jennet z Elsdon oraz jej mąż zostają oskarżeni o czary i skazani na śmierć. Szeryf Nottingham proponuje im ułaskawienie w zamian za obezwładnienie bandy Robin Hooda za pomocą magii.

Siedmiu Ubogich Rycerzy

Banici stają się obiektem ataku Templariuszy - rycerzy-zakonników, którym przewodzi fanatyczny Reynard De Villaret - którzy sądzą, że to Robin ukradł im ich święty symbol.

Alan-A-Dale

Do Sherwood przybywa bard o złamanym sercu z zamiarem zabicia Szeryfa z Nottingham. Obiekt jego uczuć - Mildred, córka barona De Bracey - pod przymusem ma wyjść za mąż za Szeryfa. Robin decyduje się pomóc młodym kochankom.

Błazen Królewski

Robin ratuje z opresji tajemniczego rycerza, który okazuje się być królem Ryszardem Lwie Serce. Zaskarbiwszy sobie łaski u króla, Robin staje się jego faworytem. Jednak zachowanie monarchy staje się coraz bardziej dziwne...

Przepowiednia

Książe Jan przyjeżdża do Nottingham. Przywozi z sobą tajemniczego, zamaskowanego więźnia, którego tożsamość jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Herne przepowiada śmierć króla Ryszarda oraz że więźniem jest ktoś bliski Robinowi. Banici postanawiają dowiedzieć się prawdy, nie przewidując jaki będzie ona miała wpływ na całą drużynę...

Dzieci Izraela

Szeryf ma duży dług u pewnego żydowskiego kupca. Aby uniknąć spłaty, Szeryf wykorzystuje incydent pogromu Żydów w mieście York, by wywołać zamieszki w Nottingham, podczas których planuje zamordować kupca i jego rodzinę. On sam ucieka do Sherwood, gdzie jego prześladowcy będą musieli stawić czoła nie tylko bandzie Robin Hooda, ale też mocom tajemnej księgi.

Władca Drzew

Pod nieobecność Szeryfa, Gisburne opłaca bandę okrutnych najemników pod dowództwem Bertranda De Nivelle. Mają oni za zadanie unicestwić bandę Robin Hooda. W tym czasie w Sherwood odbywa się święto, pod przewodnictwem Herna Myśliwego, kiedy nie można przelewać krwi. Robin musi wykazać się dużym sprytem by obronić się przed atakiem.

Zaklęcie

Zła wiedźma Lilith rzuca na Robina urok, wpływając na niego by ukradł Srebrną Strzałę z groty Herne'a. Pragnie ona użyć mocy Strzały by wskrzesić demona z krainy umarłych. Herne musi uwolnić Robina spod uroku wiedźmy, zanim ciemne moce zdołają pokonać siły światła i sprowadzą zgubę na cały świat.

Miecze Waylanda cz.I

Banda Robin Hooda opuszcza Sherwood, by obronić odległą wioskę przed Psami Lucyfera - staszliwymi jeźdzcami, terroryzującymi okolicę. Są oni sługami potężnego zakonu pod wodzą Morgwyn z Ravenscar.

Miecze Waylanda cz.II

Morgwyn rzuca urok na bandę i banici sprzymierzają się przeciw swojemu przywódcy. Robin sam musi stanąć do walki twarzą w twarz z Lucyferem...

Największy wróg

Król Jan grozi Szeryfowi utratą stanowiska jeśli nie pozbędzie się Robin Hooda. Szeryfowi w końcu udaje się zasadzka na bandę, z której uchodzą jedynie Robin, Much i Marion. Ścigani przez armię ludzi i psy zostają oni przepędzeni z Sherwood i chronią się na skalistym wzgórzu. Ich strzały sieją postrach wśród prześladowców, ale szanse ucieczki są nikłe... unicestwić bandę Robin Hooda. W tym czasie w Sherwood odbywa się święto, pod przewodnictwem Herna Myśliwego, kiedy nie można przelewać krwi. Robin musi wykazać się dużym sprytem by obronić się przed atakiem.
(BEST FILM)
 
Cena: 127,97 PLN
 Wyślij recenzję zobacz pełny opis    

  Znaleziono: 2   
NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć więcej niż inni, podaj nam swój adres e-mail:
E-mail: 
[ochrona prywatności]   zapisz

Zapytaj sprzedawcę:

http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=2441301&styl=1GG: 2441301

NEWSFLASH
POLITYKA COOKIES

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies w sklepie internetowym filmydvd.pl
 ...
[ wszystkie ]
TOP 10 DVD
1. JAK WYTRESOWAĆ SMOKA
2. ALITA: BATTLE ANGEL (DVD+książeczka)
3. FAWORYTA (DVD+książeczka)
4. PLANETA SINGLI 3 (DVD+książeczka)
5. KARTOTEKA 64
6. KURSK (DVD+książeczka)
7. GREEN BOOK (Książka+DVD)
8. BUMBLEBEE (DVD+książeczka)
9. O PSIE, KTÓRY WRÓCIŁ DO DOMU (DVD+książeczka)
INFORMACJE

 


strona główna  |  satysfakcja gwarantowana  |  mój koszyk  |  moje konto  |  pomoc  |  regulamin  |  kontakt  
Copyright Netsale - filmydvd.pl
oprogramowanie sklepu: Handel, Triger Systemy Komputerowe